Informácie o nás

  • Sme firma zaoberajúca sa predajom stavebného reziva na výrobu krovov, altánkov, pergolí a rôznych stavieb zo stavebného reziva. Rezivo od nás je spracúvané na pásových pilách najmodernejšej technológie, čo zabezpečuje vysokú presnosť rezu a minimálne ostrapčenie ktoré, je bežné u kátrov a starších spôsoboch spracúvania. Ponúkame rezivo triedy AAA a BBB čím je zabezpečená vysoká kvalita polotovaru a finálneho výrobku.
  • Ponúkame impregnáciu morením, teda ochranu pred drevoškodcami a tým šetríme Váš čas a priestory potrebné na túto povrchovú ochranu reziva.
  • Doprava až na Vami určené miesto. Rezivo dodáme na Vami určené miesto vhodným dopravným prostriedkom podľa množstva objednávky reziva.
  • Rezivo sme schopní dodať už do 14 dní od zaväznej objednávky.

 

S každým zákazníkom preferujeme "OSOBNÝ PRÍSTUP"  čím sa predchádza nezmyselným chybám.

V prípade ak máte záujem s nami naviazať dlhodobú spoluprácu, prosím kontaktujte nás mailom, alebo telefonicky pre dohodnutie EXTRA cien.

História projektu

Nápad s predajom stavebného reziva vznikol počiatkom roku 2008, čo sa zdalo ako správny smer ktorým sme sa chceli vydať. V polke roka 2008 sa tento nápad zmenil na skutočnosť, čo sa ukázalo ako správny krok. Toto potvrdila predajnosť reziva a záujem o nami ponúkame služby a tovar. Ako veľký miľník sa ukázal pokus o expanziu na Bratislavský trh pri zrode firmy. Opomenuli sme množstvo potencionálnych zákazníkov v našom regióne, ktorý majú záujem o vysokvalitné rezivo, ktoré ponúkame. Koncom roku 2008 sme začali ponúkať vysokokvalitné rezivo na výrobu paliet za najvýhodnejšie ceny. Tento projekt má rastovú tendenciu, čo nás ubezpečuje o správnom smere, ktorým sme sa vydali.

 

 

Naši ZÁKAZNÍCI

Naši potencionálny zákazníci sú fyzické osoby (bežný nakupujúci) a právnické osoby (firmy), ktoré dopytujú na vysokokvalitné stavebné rezivo. Firmy, ktoré sa zaoberajú vyrobov paliet, debnení a rôznych výrobkou zo stavebného reziva. V neposlednom rade i stavebné firmy, zaoberajúce sa stavbou rodinných domov, činžových domov a rôznych stavieb kde je neoddeliteľným stavebným prvkom stavebné rezivo. 

 

(c) 2009 Všetky práva vyhradené Milan Helt-M.H.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode

YYY.sk - katalog epark.sk EshopLink.sk Vyhľadávač - Xsite.sk - taXi nájdi, čo potrebuješ! Surf.sk počítadlo.abz.cz KdeJe - internetový portál Pozri.sk - vyhľadávač Best-top.sk eShopy.sk | internetové obchody, online predaj - elektro, gps, mp3 prehrávače, lcd tv, pneumatiky, biela technika, parfémy, notebooky eStrechy.sk - strechy pod jednou střechou / ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.