Diskusné fórum

Tu môžete diskutovať o všetkom ohľadom stavebného reziva, alebo striech či stavieb. Ak to bude v našich silách tak Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

DISKUSIA

Dátum 31.07.2009
Vložil ivan
Titulok vykládka

zaujímalo by ma ,či pri dovoze materiálu je aj vykládka hydraulickou rukou?

Dátum 01.08.2009
Vložil Milan Helt
Titulok Re:vykládka

Dobrý deň, bohužial na vozidlách hydraulicku ruku nemáme. Je možné však zabezpečiť dopravu takímto vozidlom, avšak cena takejto dopravy je podstatne drahšia.

Dátum 22.06.2009
Vložil Eva Si
Titulok material

Dobry den.Chcem sa Vas spytať či je možne najskor material vidiet než si od Vas niečo objedname?Ďakujem

Dátum 22.06.2009
Vložil Milan Helt
Titulok Re:material

Dobrý deň,
ano možné to je....Poprípade ma kontaktujte telafonicky....

Dátum 14.03.2009
Vložil Milan Helt
Titulok WEB

Takže po namáhavej práci sme spustili prezentáciu našej firmy aj na webe. Na našej internetovej stránke sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré zrejme zaujímajú každého kto dopytuje na stavebné rezivo - krov, alebo rezivo na čokolvek.

Dátum 20.03.2009
Vložil Roman
Titulok Re:WEB

Je to dobre urobené.Práve som orientačne začal hľadať rezivo na renováciu strechy a je to najlepšie na čom som zatiaľ narazil, takže asi sa ešte ozvem. Možno by som ešte odporučil mať v ponuke aj tesára. Ja na príklad potrebujem posúdiť stav súčasného krovu a poradiť sa ako ďalej. Želám veľa úspechov.

Dátum 21.03.2009
Vložil Milan Helt
Titulok Re:Re:WEB

Ďakujeme za kladnú kritiku. Snaha bola v tom, aby tento web poskytol návštevníkovi čo najviac presných a pravdivých informácií o rezive ktoré ponúkame. Preto sme zverejnili i úplný cenník reziva a tým ukázali, že niesme žiadny pochybný predajcovia, ktorý stále manipulujú z cenami ako im to vyhovuje. Na naše ceny sa môže každý spoľahnúť. Tesárov sme plánovali, len nechceme odporúčať, alebo spolupracovať z hociakými fušermy apd. A bohužial tí, čo sú v danom remesle najlepšími a tým i vnajvhodnejšími pre spoluprácu s nami sú zadaný rok vopred. Ale v zálohe je jedna skupina ozaj tých najlepších pre najnutnejšie prípady. S pozdravom TEAM RezivoM.H.

 

(c) 2009 Všetky práva vyhradené Milan Helt-M.H.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode

YYY.sk - katalog epark.sk EshopLink.sk Vyhľadávač - Xsite.sk - taXi nájdi, čo potrebuješ! Surf.sk počítadlo.abz.cz KdeJe - internetový portál Pozri.sk - vyhľadávač Best-top.sk eShopy.sk | internetové obchody, online predaj - elektro, gps, mp3 prehrávače, lcd tv, pneumatiky, biela technika, parfémy, notebooky eStrechy.sk - strechy pod jednou střechou / ALBION Group, a.s. je největší výrobce bazénů, zastřešení a vířivých van v Evropě.